fbpx

Zacznij wreszcie mówić po angielsku.

Brzmi znajomo? No to mam dla Ciebie dwie wiadomości.

Pierwsza jest taka, że zdarza się to wielu osobom i nie znaczy to, że coś z tobą jest nie tak.
Druga jest taka, że najprawdopodobniej borykasz się z blokadą mówienia po angielsku.  

Czujesz, że jest coraz trudniej i nie bardzo wiesz, co robić. Chcesz mówić, próbowałeś wielu metod, szkół językowych i książek do nauki języka, a mówienie dalej się nie wydarza. Myślisz sobie:

Czy ja w ogóle mogę się nauczyć języka? Czy jest jakaś metoda dla mnie?

A co, jeśli Ci powiem, że możesz nauczyć się w końcu MÓWIĆ po angielsku? I to mówić tak, żeby nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

SKĄD SIĘ BIERZE BLOKADA W MÓWIENIU?

Lekki opór przed mówieniem jest całkowicie normalny w nauce języka. Dzieci też, zanim zaczną wymawiać pierwsze słowa, bacznie obserwują i nasłuchują języka, którego używają ludzie wokół nich.

Problem pojawia się, kiedy opór przed mówieniem jest tak duży, że paraliżuje Twoją komunikację po angielsku i nie pozwala Ci realizować Twoich prywatnych i zawodowych celów.

Czy jest jakaś metoda na przełamanie bariery i lęku przed mówieniem po angielsku?

Hello there!

Nazywam się Aneta Wróbel i jestem trenerką języka angielskiego. Uczę, jak mówić i myśleć w języku obcym tak, byś mógł bez przeszkód realizować swoje pasje, ambicje i plany na przyszłość. W treningu stosuję metodę UNICA, która pozwoli ci mówić bez strachu, nawet, kiedy brakuje ci słów. Uczysz się komunikować po angielsku, niezależnie od Twojego poziomu językowego.

Czym różni się trening według metody UNICA od typowych lekcji angielskiego?

Trening jest podzielony na dwa etapy: etap pierwszy to budowanie językowej pewności siebie. Etap drugi to doskonalenie Twoich umiejętności, bazowane na tym, w jakich sytuacjach potrzebujesz odnaleźć się w angielskim – w pracy, na spotkaniach, a także na zagranicznych wyjazdach.

ETAP I

W pierwszym etapie nauki skupiamy się na budowaniu Twojej pewności siebie w komunikowaniu się po angielsku.

Sesje bazują na konwersacjach dopasowanych do Twojego poziomu językowego. Podczas zajęć w bezpiecznych, wspierających warunkach uczysz się rozkręcać w mówieniu i przełamujesz pierwsze lody. Na tym etapie nie poprawiam Cię bez potrzeby ani nie oceniam. Skupiamy się na budowaniu Twojego zaufania w to, że możesz MÓWIĆ. 

ETAP II
Etap drugi to intensywny trening językowy oparty na trzech filarach:

Dlaczego masz uwierzyć, że tym razem się uda?

Wciąż masz wątpliwości? Nie musisz wierzyć mi na słowo – sprawdź, co studenci mówią o mojej metodzie:
Wiem, że czas to Twoja najcenniejsza waluta i nie chcesz go tracić na naukę na oślep. Jeśli więc chcesz zacząć swobodnie komunikować się w języku obcym w możliwie jak najkrótszym czasie i skoncentrować się na swoich celach, metoda UNICA jest właśnie dla Ciebie.
Pytania? Możesz mi je zadać na bezpłatnej, 30-minutowej konsultacji wstępnej. Porozmawiamy na niej o Twoich potrzebach, oczekiwaniach oraz celach językowych. No i poznamy się na żywo, oczywiście!:)