fbpx

Cześć!

Nazywam się Aneta i pomagam ludziom zdobywać pewność siebie w języku obcym.

Od małej Anetki fascynował mnie świat dźwięków. W podstawówce odkryłam, że najbardziej lubię zajęcia polskiego i angielskiego. Potem przyszła decyzja o studiach filologicznych – angielskiej i rosyjskiej, oraz praca w szkołach językowych.

W międzyczasie próbowałam swoich sił jako copywriter, tłumacz, marketingowiec i specjalista w dużej korporacji zajmującej się handlem. Tylko po to, żeby zorientować się, że nauczanie jest najfajniejsze, i właśnie to chcę robić w życiu.

Rezultatem mojej pasji do nauczania jest projekt, na który właśnie spoglądasz: Vroolang – Languages Online.  Od ponad dwóch lat pomagam w nim zdobyć moim studentom płynność w mówieniu w języku obcym. Uczę na sesjach 1 na 1 przez Skype. Ale przede wszystkim, pomagam moim studentom zdobyć pewność siebie. A wiadomo, że z pewnością siebie można podbić świat!

Po co Ci o tym wszystkim piszę?

Żebyś wiedział, że uczenie innych nie jest dla mnie „9 to 5 job”. To coś, czemu się oddaję i w co wierzę. I coś, na punkcie czego mam lekkiego świra;)

Kiedy nie uczę siebie ani innych języków obcych, tańczę, spędzam czas w naturze i planuję podróże. Obecnie mieszkam w Hiszpanii.

Wierzę, że każdy może się nauczyć języka obcego – bez względu na wiek, wykształcenie czy domniemany talent językowy. 

Więcej o mojej metodzie nauczania dowiesz się tutaj

Masz pytania? Napisz do mnie: aneta@vroolang.com

Certyfikaty

Dyplom magisterski, filologia angielska, 2015
Certyfikat DELE C1, 2015
DELE
Dyplom licencjacki, filologia angielska, 2012
Dyplom licencjacki, filologia rosyjska, 2015
dyplom licencjat rusycystyka
Certyfikat, szkolenie "Jak Uczyć Online", 2019
Certyfikat, webinarium - coaching językowy, 2018
ceryfikat webinarium coaching językowy