fbpx
Obecnie prowadzę kursy online 1 na 1:
 • bazowane na konwersacji (angielski, hiszpański, polski),
 • angielski biznesowy,
 • przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Zajęcia trwają 60 minut i odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, lub częściej, jeśli masz taką potrzebę. Spotykamy się o określonej, stałej porze. Zajęcia prowadzę przez Skype, Zoom lub inny komunikator. Oferuję pakiety zajęć, jak i pojedyncze konsultacje.
Kursy prowadzę od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 20 czasu polskiego. Moją dostępność możesz sprawdzić, klikając na przycisk poniżej:

Aneta jest świetnym nauczycielem – bardzo zorganizowanym i ustrukturyzowanym, ale elastycznym i kreatywnym! Aneta sprawi, że zobaczysz nawet najmniejsze postępy i będzie Cię za nie doceniać;) Przy okazji nauki poznaję dużo rzeczy związanych z kulturą, jedzeniem, fajnymi miejscami i tradycjami!
Julia
dyrektor finansowy, Moskwa

Jak wyglądają moje zajęcia?

Komunikacja

Zapewne szukasz zajęć, na których będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne. Dlatego też zajęcia prowadzę tak, abyś to Ty mówił przez 70-80% czasu – w języku obcym, oczywiście:)

Moim celem jest przygotowanie Ciebie do realnej komunikacji w języku obcym w pracy, w trakcie podróży czy z obcojęzycznymi przyjaciółmi.

Personalizacja

Każde zajęcia przygotowuję pod kątem indywidualnych potrzeb każdego z moich studentów. Na moich zajęciach nie ma mowy o „kopiuj-wklej” i nudnej pracy z kserówkami. Uczę na materiałach autentycznych oraz renomowanych podręcznikach językowych, aby zapewnić Ci zajęcia, które będą istotne dla Ciebie i Twoich potrzeb.

Humor i dobre wibracje

Wierzę, że dobra atmosfera zajęć to połowa sukcesu. Dlatego zawsze staram się zapewniać jak najlepszą atmosferę zajęć. Lekcje są  dla moich studentów przyjemnością, nie przykrym obowiązkiem. Nie oznacza to oczywiście, że będziemy na zajęciach się relaksować przy lampce wina;) Wręcz przeciwnie, lekcje są bardzo konkretne, a od moich studentów wymagam dużo wysiłku i zaangażowania.

Efektywne wykorzystanie czasu na zajęciach i w domu

Wiem, że czas to Twoja najcenniejsza waluta. Dlatego moje zajęcia konstruuję tak, aby jak najefektywniej wykorzystać Twój czas. Moja zasada brzmi: maksimum praktyki, minimum teorii. Moi studenci nie tracą czasu na analizowanie nowych słów i struktur gramatycznych na zajęciach – robią to w domu, tak, aby na zajęciach skupiać się na tym, co naprawdę ważne: na mówieniu i poznawaniu w praktyce.

Aneta była czwartym nauczycielem, jakiego próbowałem, i już po pierwszych zajęciach wiedziałem, że spotkałem “tę jedyną”. Widzę ogromną różnicę między tym, gdzie jestem teraz, a jak wyglądały moje umiejętności językowe wcześniej. Gorąco polecam zajęcia z Anetą każdemu, kto chce nauczyć się języka we wspierającej, angażującej atmosferze i w efektywny sposób!
Adam
Konsultant IT, Warszawa

Cennik i płatność

Pakiet basic

5 zajęć

22 / sesja
 • Cena pakietu: 110 €
 • Ważny przez 5 tygodni

Pakiet standard

10 zajęć

20 / sesja
 • Cena pakietu: 200 €
 • Oszczędzasz 10%
 • Ważny przez 10 tygodni

Pakiet premium

15 zajęć

19 / sesja
 • Cena pakietu: 285 €
 • Oszczędzasz 15%
 • Ważny przez 8 tygodni

Istnieje też możliwość zakupu pojedynczych, 60-minutowych konsultacji w cenie 25 €.

Płatności przyjmuję przelewem na konto bankowe.

Najczęściej zadawane pytania

Moje zajęcia są przeznaczone dla osób, które chcą przełamać barierę językową i nauczyć się swobodnie komunikować w języku obcym. Nie ma znaczenia wiek, wykształcenie czy domniemany talent językowy. 

Jeśli więc chcesz przenieść swój angielski, hiszpański lub polski na wyższy poziom, jesteś zmotywowany i co najważniejsze, przygotowany na systematyczną pracę ze mną, to zajęcia Vroolang zdecydowanie są dla Ciebie!

Zajęcia zaczynamy niezobowiązującą rozmową – w języku obcym, oczywiście:) Pozwala Ci to na “przełączenie się” na tryb mówienia w języku obcym w swobodnej i wspierającej atmosferze. Następnie robimy kilkuminutową powtórkę słownictwa i struktur z poprzednich zajęć. Potem przechodzimy do omawiania zadań, które przygotowałeś w domu: wyjaśniamy wątpliwości, sprawdzamy trudniejsze zagadnienia i ćwiczymy nowe struktury. 

W międzyczasie spisuję dla Ciebie nowe słowa, które się pojawiły na zajęciach, oraz poprawiam Twoją wymowę i gramatykę. Nie tracimy czasu na analizowanie tabel gramatycznych ani wypełnianie luk – skupiamy się przede wszystkim na mówieniu i ćwiczeniu komunikacji w języku obcym.

Dla uzyskania optymalnych efektów, zalecam moim studentom zajęcia dwa razy w tygodniu oraz codzienną, 15- lub 30-minutową naukę w domu w formie czytania, nauki materiału z zajęć, słuchania i przygotowania materiału na następne zajęcia. Reasumując: na naukę powinieneś poświęcić minimum 3-4 godziny tygodniowo.

Na zajęciach korzystam przede wszystkim z ciekawych, angażujących materiałów autentycznych, które dobieram zgodnie z zainteresowaniami i poziomem danego studenta. Korzystam też z renomowanych podręczników do nauki, zwłaszcza na poziomach początkujących.

Praca domowa jest ważnym elementem zajęć, ponieważ jest niejako lokomotywą całej lekcji. W domu będziesz mieć za zadanie przeanalizować nową strukturę, przeczytać artykuł, obejrzeć video albo posłuchać podcastu, a nawet nagrać się, jak mówisz w języku obcym:) Na zajęciach omawiamy to, co przygotowałeś w domu. Moje prace domowe (którą nazywam po prostu przygotowaniem do zajęć) są dostosowane w 100% do Twoich potrzeb i zainteresowań. 

W przypadku uczęszczania na zajęcia dwa razy w tygodniu i poświęcania przynajmniej 15 minut dziennie na naukę samodzielną, pierwsze efekty przełamania bariery w mówieniu i swobodniejszej komunikacji w języku obcym zobaczysz już po 2-3 miesiącach, choć zdarza mi się, że studenci już po miesiącu mówią mi, że czują różnicę!:)

Masz jeszcze jakieś pytania?